pHformula DERMABRASION cream 50ml – kooriv mask hapetega

66.00

Kui soovid siledamat nahka, siis oled leidnud õige toote! pHformula Dermabrasion happekoorija on just see koduhooldustoode, mida oled otsinud.

  • Suurepärane happekoorija koduseks kasutuseks
  • Parandab naha pindmist tekstuuri
  • Kiirendab naha uuenemist ja paranemist
  • Pinguldab ja turgutab nahka
  • Pakub pikaajalist niisutust
  • Ühtlustab nahatooni, vähendab pigmentatsiooni
  • Tugevalt keratolüütiline, reguleerib rasueritust
  • Muudab naha siidpehmeks ja aitab koduhooldustoodetel paremini imenduda

Sobib kasutamiseks keskmiselt korra nädalas, pakub suurepärast kodust happekoorimist salongihoolduste toetamiseks, tõhusaks koduhooldustooteks või ka juba saavutatud salongitulemuste hoidmiseks.

Kättesaadavus: 8 laos

Kategooria:

TULEMUSED:Pindmine koorimineTõhus keratolüütiline toimeAitab kaasa naharakkude uuenemisprotsessileVähendab peenete joonte ja kortsude teketKASUTUSJUHEND:Masseeri Dermabrasion kreem kergete liigutustega nahka 30 sekundi kuni 1 minuti jooksul. Jäta nahale 5-10 minutiks. Loputa nahk sooja veega ja patsuta kuivaks. Kanna nahale oma pHformula mask, recovery, seerum või kreem.

TOIMEAINED:Laktobioonhape on nahka mitteärritav toimeaine, mis pärsib MMP-sid (maatriksi metalloproteinaasi ensüümid), mis lõhuvad naha rakuvälist maatriksit ja üleüldist struktuurilist terviklikkust, põhjustades sellega kortsude teket, naha lõtvumist ja teleangiektaasiat.Salitsüülhape on tõhus keratolüütik, mis võimaldab lisatoimeainetel paremini nahka tungida.Piimhape aitab lõhkuda desmosoome (rakkudevahelisi sidemeid), tänu millele saavad surnud naharakud hõlpsamini kooruda. Samal ajal niisutab see nahka.Retinool reguleerib rakkude diferentseerumist. See stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi ning toimib tugeva antioksüdandina.PH-DVC™ (edastuskompleks) on pHformula preparaatides kasutatav suurepärane edastuskompleks, mis aitab toimeainetel paremini rakkudesse tungida.

*Parabeenivaba säilitussüsteem

Ostukorv