Kontakt

Leia meid

Parda 4, Tallinn

Sotsiaalmeedia

skincare.eesti

Info

info@skincare.ee

Avamisajad

Kokkuleppel

Kirjuta meile

Kui sul on küsimusi, siis kirjuta meile ja leiame koos lahenduse.

KKK

Teenuste osas oleks alati hea broneeringut tehes lisada kommentaariks, mis seisus nahk on. Esmasel kohtumisel seletab kindlasti kosmeetik lahti, miks selline seisund on tekkinud ja milline on konkreetne nahatüüp. Samuti räägitakse läbi koduhooldustooted, nende vajalikkus ja konkreetsed aktiivained, mis oleks vaja lisada kodurutiini. Vahel võib olla kogu probleemi põhjuseks ebasobiv aine igapäevases hooldustootes.
Kui hooldusele tulla mingil põhjusel ei ole võimalik ja soovid oma koduhoolduse õigeks ja paika saada, kirjelda meile nii täpselt kui võimalik oma nahka ja lisa võimalusel ka pildid.
Aitame kindlasti nõu ja jõuga!

Väga paljusi inimesi kimbutab kuiv nahk, ent tegelikult on olemas ka selline nahatüüp nagu pindkuiv nahk ning sageli aetakse need kaks omavahel segamini. Kuivas nahas on liiga vähe rasu, pindkuivas nahas on liiga vähe vett ning sageli võib pindkuiv nahk olla ka rasune. Seda silmas pidades, saa aru oma nahast, et kosmeetik oskaks sind öeldu põhjal aidata. 

Nahaprobleeme põhjustavad peamiselt liigne rasueritus, rasunäärmete sarvestumise häired, naha aeglane mikrovereringe, hormonaalsed nihked ja bakterid. Rasunäärmete ülesanne on organismis rasu tootmine. Kui nende töö on aeglane, ei jõua looduse poolt naha niisutamiseks ja kaitseks mõeldud rasu piisavalt kiiresti naha pinnale. Rasu hakkab kogunema hoopis karvanääpsu sisse ja surnud rakkudega segunedes tekitama ummistunud poore ehk komedoone.

Kui rasu koguneb karvanääpsu järjepidevalt ning vohama hakkavad aknet tekitavad bakterid, rebenevad karvanääpsu seinad ja põletik levib ümbritsevatesse kudedesse. Selle tulemusel leiavad naha sees aset sidekoelised muutused, mis väljenduvad naha pinnal punaste punnikeste või mädapeadena ning võivad lõpptulemusena tekitada aknearme.

Aknet ja põletikke võivad tekitada paljud tegurid nagu sarvestumishäired, bakterid ning hormonaalsed muutused. Olulist rolli mängib ka pärilikkus. Tekke põhjus võib olla ka ebatervislik toitumine, liigne päevitamine, valed hooldustooted, pikaajaline ravimite kasutamine ja menstruaaltsükkel.

Üsna sageli ostetakse lapsele nahahooldusvahendid alles pärast seda, kui on tekkinud juba probleemid (esimesed vistrikud, kuiv ja ärritunud nahk). Kahjuks ostetakse neid tooteid tihti kas toidupoest või siis apteegist. Kuna usaldus apteegist ostetud toodete osas on suur, loodetakse just sealt leida seda õiget ja ravivat puhastusvahendit. Kui aga apteegis leiduvaid nahahooldusvahendeid lähemalt uurida, leiab nende koostisest palju kahjulikke aineid, mis pigem kahjustavad laste või teismeliste nahka.
Nooruki naha kaitsebarjäär ei ole veel nii välja kujunenud kui täiskasvanul. Seetõttu on neil vaja õigesti nahka puhastada, et mitte kahjustada naha loomulikku kaitsevõimet. Kosmeetiku juurde võiks nahka puhastama minna siis, kui vistrikud hakkavad silma riivama. Iga punn ei ole veel akne, kuid probleemi on lihtsam ennetada. 

Mingil juhul ei tohiks vistrikke kodus ise pigistada. See on kõige suurem viga, mida teismelised teevad. Ka ei tohi vistrikke meigi alla peita. Nii ummistuvad poorid ja probleem süveneb. 

Probleemide varajane märkamine ja neile lahenduse leidmine vanema initsiatiivil võib ära hoida lapse näonaha eluaegse armistumise. Broneerimissüsteemist leiad eraldi aja noorukite hooldusele.

Ostukorv