,

pHformula C.R. Recovery 30ml – punetavale ja tundlikule nahale seerum

70.00

Toimained

Retinool pikaaegne A-vitamiini kasutamine parandab rosaatsea ja tundliku nahaga seotud kroonilist punetust, mille põhjuseks on krooniline A-vitamiini puudus nahas.

Niatsinamiid vähendab nahakaudset veekadu ja suurendab naha vastupanuvõimet võimalikele välistele kahjustusele. Parandab keramiidide sünteesi ja stimuleerib keratinotsüütide diferentseerumist, mis kiirendab marrasknaha uuenemist.  Paranenud kaitsefunktsiooni tõttu on nahk vähem vastuvõtlik ärritusele ja punetusele.

Laktobioonhape on mitmel moel nahale kasulik, suurendades rakkude vahetumise aega ja toimides antioksüdandina. Lisaks aitab see kaasa haavade paranemisel, sellel on tugevad niisutavad, vett siduvad ja kilet moodustavad omadused ning see ei ärrita nahka.

Aseloglütsiin ,seda saadakse aselaiinhappest ning sellel on tugev niisutav ja põletikuvastane toime. Tegemist on keratolüütiku ja komedolüütikuga, mis aitab normaliseerida rakkude vahetumist folliikulites.

PH-DVC (edastuskompleks) on pHformula preparaatides kasutatav suurepärane edastuskompleks, mis aitab toimeainetel paremini rakkudesse tungida.

Kasutamine: kasuta toodet 1 kuni 2 korda päevas kreemi alla

 Parabeenivaba säilitussüsteem ning kunstlike värv-ja lõhnaainete vaba koostis.

Kättesaadavus: 6 laos

Kategooriad: ,

pHformula C.R. Recovery on ravieesmärgiline seerum punetavale ja tundlikule nahale. Ainulaadne kombinatsioon toimeainetest, mis kiirendavad üheskoos naha taastumist, säilitavad selle üleüldist tervist ja aitavad ennetada tulevasi nahakahjustusi. Unikaalne ravikreem aitab efektiivselt aknelist nahka, mis on punetav ja tundlik. Kreem eemaldab nahalt tundlikuse ja punetuse ning minimaliseerib akne elemente.

NÄIDUSTUSED: krooniline punetus, naha taastamine, erütematotelangiektaatiline rosaatsea

Ostukorv