, ,

M.E.L.A. ebaühtlase naha jume parandamise mask

51.00

Võimas toimeainete segu savipõhjal, mis aitab toimeainetel ühtlaselt ja kiirelt imenduda. Sobib väga hästi ebaühtlase naha jume parandamiseks kõikide nahatüüpide korral.

TOOTE SUURUS 2 x 20 ml pumbaga tuub

 

NÄIDUSTUSED

HÜPERPIGMENTATSIOON (melasmid, kloasmid, UV-kiirguse põhjustatud hüperpigmentatsioon, pindmised melaniinihäired, põletikujärgne hüperpigmentatsioon, päikeselaigud, tedretähnid).Fitzpatrick I – VI.

KASUTUSJUHISED

Kandke õhuke kiht M.E.L.A. maski puhtale ja kuivale nahale. Jätke kaheks kuni viieks minutiks peale. Võib tekkida kerge ajutine kipitustunne. Puhastage nahk õrnalt E.X.F.O. puhastusvahendiga, et eemaldada kõik maski jäägid ja kuivatage nahk. Kui viie minuti jooksul tekib tugev ärritus, puhastage nahk kohe E.X.F.O. puhastusvahendiga, patsutage kuivaks ja niisutage nahka.Tugevama toime saavutamiseks ja kui nahk talub, kandke teine ühtlane kiht nahale viis minutit hiljem ja jätke 10 minutiks. Puhastage nahk õrnalt E.X.F.O. puhastusvahendiga, et eemaldada kõik maski jäägid ja kuivatage nahk.

Kättesaadavus: 7 laos

KASUTAMINE

1 kord nädalas vastupidavama naha puhul. Teiste nahkade puhul 1 kord iga kolme nädala tagant.NB!!! Päikesehoiatus: toode võib suurendada naha tundlikkust päikese suhtes ja päikesepõletuse võimalust. Kasutage päikesekaitsekreemi ja piirake päikese käes viibimist selle toote kasutamise ajal ja järgselt.

 

 

 

 

Aktiivained

4-butüül-resortsinool– naha helendaja ja võimas antioksüdantMandelhapeLaktobioonhape– antibakteriaale, stimuleerib kollageeniSalitsüülhape– põletikuvastanePiimhape– koorib õrnalt ning aitab kaasa naha uuenemisele

Fütiinhape– võimas antioksüdantRetinool– stimuleerib rakkude uuenemisprotsessi, suurendab kollageeni sünteesi, ravib arme ja aknetPH-DVC™– on pHformula preparaatides kasutatav suurepärane edastuskompleks, mis aitab toimeainetel paremini rakkudesse tungida.

Ostukorv